Duben ve třídě ZŠ III.

V dubnu jsme zažili spoustu akcí, při kterých jsme si nejen užili, ale také se toho spoustu naučili. Při velikonočních dílnách jsme si vyrobili spoustu ozdob a upletli si pomlázku. Po velikonočních prázdninách jsme byli na dopravním hřišti a učili jsme se dopravní předpisy přímo v praxi. Atletika bez bariér si pro nás přichystala atletické závody v běhu, ve skoku do dálky a v hodu kriketovým míčkem. Den Země jsme oslavili dopolední šipkovanou s názvem Staň se agentem ochránců Země. Na konci měsíce se naše třída proměnila na Čarodějnickou školu. Naučili jsme se důležitá kouzla, čarovali a vařili tajemné lektvary.

Mgr. et Mgr. Kadavá Jana